عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

جهت مشاهده محصولات کنترل تردد دژبان محصول مورد نظر را از لیست زیر انتخاب نمائید:

گیت کنترل تردد دژبان.
سیستم جامع حراست و انتظامات دژبان.
اتوماسیون ابری حراست و انتظامات.
سیستم پلاک خوان دژبان.
سیستم گشت و نگهبانی.
نرم افزار پخش مویرگی کارا.
مشاوره در حوزه حفاظت فیزیکی و انتظامات.

گیت کنترل تردد


دریافت گواهی سطح بلوغ امنیتی محصول

با تلاش کادر فنی شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر امکان استفاده از نشان کیفیت مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک پس از گذراندن تست ها و آزمایشات بر روی سیستم جامع انتظامات و حراست (دژبان) و کسب سطح تضمین EAL1 فراهم شده است. ادامه مطلب


نمایشگاه امنیت پایدار در صنعت نفت اردیبهشت 1393
شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر، جهت نمایش دستاوردهای خود در زمینه حراست و انتظامات و همچنین کنترل تردد ارباب رجوع در نمایشگاه امنیت در صنعت نفت که مورد بازدید مسئولین حراست این سازمان در رده های مختلف قرارداشت شرکت نمود .

ریاست محترم سازمان حراست وزارت نفت طی بازدید از غرفه های نمایشگاه ضمن توقفی کوتاه در غرفه شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر بر استفاده هوشمند از تصاویر ضبط شده توسط دوربین های نظارتی تاکید نمودند .
غرفه شرکت مهندسی نرم افزاری پیام گستر در نمایشگاه امنیت در صنعت نفت به روایت تصویر

ماژول پلاک خوان به سیستم جامع انتظامات اضافه شد
پس از تلاشهای بسیار و کسب تجربه فراوان در زمینه سیستم هوشمند تشخیص پلاک این سامانه بعنوان یکی از زیر سیستمهای نرم افزار جامع انتظامات آماده و بر روی سیستم یاد شده راه اندازی شد .
از این پس مشتریان محترم سیستم جامع انتظامات - دژبان میتوانند از این سامانه جهت ثبت خودکار تردد خودروها بهره برداری نمایند .
اضافه شدن امکانات کنترل حراست به سیستم جامع انتظامات - دژبان :
با اضافه شدن اطلاعات پیمانکاران و حراست به سیستم جامع انتظامات - دژبان این سیستم تکمیل تر از گذشته به مشتریان محترم ارائه میگردد .
از این پس مدیریت حراست مشتریان محترم سیستم فوق ، میتوانند از امکانات بسیار کاربردی که در این بخش به سیستم اضافه شده است نهایت استفاده را ببرند .
برای مشاهده اطلاعات تکمیلی در منوی محصولات میتوانید به گزینه سیستم جامع انتظامات - دژبان مراجعه فرمائید .
 

معرفی شرکت مهندسی-نرم افزاری پیام گستر :

شرکت پیام گستر از مرداد ماه سال 1376 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت در شبکه های اینترنت و اینترانت آغاز نموده و سپس حیطه فعالیتهای خود را به تولید برنامه های تحت وب و تحت ویندوز ، راه اندازی ، اجرا ، استقرار و پشتیبانی شبکه های رایانه ای  ،  طراحی گرافیکی و اجرای پروژه های  مالتی مدیا و طراحیانواع بانکهای اطلاعاتی گسترش داد .
این شرکت تا کنون چندین سایت اینترنتی ، سی دی مالتی مدیا و نرم افزار های مختلف را طراحی و به بازارعرضه نموده است که از آن جمله میتوان به نرم افزارها :
 
1- نرم افزار تحت ویندوز (سیستم جامع حراست و انتظامات - دژبان ) نظارت وکنترل ورود و خروج ارباب رجوع و پذیرش مراجعین ،پرسنل، خودروها و کلیه ورود و خروج های سازمانی.
2-نرم افزار تحت وب ( سیستم جامع پخش مویرگی - کارا ) مدیریت فروش جهت شرکتهای پخش مویرگی .
3- نرم افزار تحت ویندوز (سیستم پلاک خوان خودرو ( تشخیص پلاک)  نظارت وکنترل ورود و خروج خودروهای سازمانی،پرسنل و ارباب رجوع شرکتها، سازمان ها .
و در حوزه سخت افزار های کنترل تردد تولید گیت کنترل تردد دژبان توسط کارشناسان شرکت پیام گستر صورت گرفته است.
دیگر اشاره نمود .